__________________________________________________

Srpen 2010

Už jsem vysokoškolák

29. srpna 2010 v 17:40 | Marcella |  bláboly
Už je to tak - oficiálně jsem už vysokoškolák. V pátek jsem totiž byla na zápisu. Ale zatím žádnou změnu nepociťuju - to asi přijde až o zkouškovém.
Jinak jsem teď dost zvědavá na rozvrh. Dozvím se ho snad v pondělí. Na ten jejich informační server se mi totiž jde přihlásit, ale ještě tam nic není. Zato se mi nejde přihlásit na registraci na koleje, ale na facebooku jsem koukala, že nejsem jediná, takže to není moje chyba. Asi nám ještě neaktivovali účet... Snad to půjde v pondělí. Ono je to taky těžké, když jsem půlku informací u zápisu vypustila :D
Jo, a to bych zapomněla - taky mám index, heč. Sice zatím nevyplněný, ale mám tam fotku (takovou vysloveně povedenou) a razítko :-)
Z pátka na sobotu jsme přespávali u Brna a v sobotu jsme jeli na Pernštejn. Tam jsem zjistila, že ten foťák, co jsem si chtěla vzít, jsem si nevzala. Vyfotila jsem pár fotek na mobil, ale ani nevím, jak se povedly... Třeba je sem ještě dodám. Snad se ještě někdy na Pernštejn dostanu :)

Fotky z Mallorky

24. srpna 2010 v 10:44 | Marcella |  bláboly
Halelujah! Tak jsem probrala fotky a dala je na net. Podívat se můžete tady. Odkaz je zase i nahoře pod záhlavím.
Jinak teď vymýšlím nový design. Teda ne, zas až tak úplně nový, protože ta modrá barva se mi líbí, takže spíš změním jenom záhlaví. Ale bude tam zase nějaký hrad z Anglie. Jenom teď musím nějaký vybrat :D
Z dovolené jsem se už vzpamatovala. Párkrát jsem šla spát ve 3 ráno a vstávala v osm a to byste se divili, jak se pak dobře usíná už v deset večer :D
Taky jsem zjistila, že ty prázdniny nějak utíkají. Já vím, že teď naštvu všechny, kdo jdou do školy už za týden, ale mě už zbývá jenom necelý měsíc! Ještě nedávno to byly tři měsíce! Ale nutno říct, že zatím se těším. Ono mě to asi brzo přejde - teda mě už by to mělo pomalu začít přecházet, protože jsem zjišťovala, co budu mít za předměty... Bude to veselé... A to ještě nevím rozvrh. No, jsem na to zvědavá :)

Zpátky v realitě

21. srpna 2010 v 10:55 | Marcella |  bláboly
Tak hlásím, že jsem zpět. Živa a zdráva.
Na Mallorce bylo krásně. Fotek mám tentokrát poměrně málo (možná je to tím, že jsem tam byla už pošesté a nemám potřebu všechno fotit z 50 úhlů :D). Nicméně stejně ty fotky musím přebrat, což bude asi chvíli trvat. Navíc jsem ještě trochu zblblá z letu (vrátila jsem se včera v půl druhý ráno) a mám ten čas nějak posunutý. Navíc si ještě musím zařídit nějaké věci, protože v pátek (už!) mám zápis. A (teď naštvu asi docela dost lidí) za měsíc mi začíná škola! Prostě mám teď pocit, že nevím, kam dřív skočit, ale to je ještě ten ponávratový zmatek, pak zase budu mít pocit, že mám času dost :)

Před odjezdem

3. srpna 2010 v 12:02 | Marcella |  bláboly
Tak ještě jeden článek před odjezdem. Sice odjíždím až ve čtvrtek, ale zítra už asi nebudu mít moc náladu nic psát, spíš budu balit.
Včera jsem byla v Plzni, potřebovala jsem hlavně do knihovny - půjčila jsem si dvě knížky - jedna má něco přes 800 stránek, druhá přes tisíc :D Tu tlustší si s sebou beru na dovolenou, protože prostě nezvládnu jenom nečinně ležet na pláži, tak si tam budu aspoň číst. Ale kvůli tomu nepíšu. Byla jsem taky v Tescu, potřebovala jsem si koupit ještě takový věci jako opalovací krém, a narazila jsem tam na sešit, který se mi strašně líbil. Po delším váhání jsem si ho koupila. Kdo uhodne, proč jsem váhala...sice nic nedostane, ale určitě bude mít dobrý pocit :D
sešit
Nápady?

Jinak, vracím se 20.srpna asi v půl druhé ráno, takže budu celý den nefunkční, ale pak se ozvu a budou fotky a zážitky :-)