__________________________________________________

Červenec 2010

Tak zase píšu

24. července 2010 v 11:00 | Marcella |  bláboly
Tak zase píšu. Napsala bych už dřív, ale ono nějak není co. Zatím jsem jenom doma, flákám se jak to jenom jde. Na začátku srpna letím na Mallorku. Už se nemůžu dočkat moře a tak. Ono jsem tam byla už pětkrát, takže přesně vím, co mě čeká... Někdo říká, že to musí být nuda jezdit pořád na to samé místo, ale já tvrdím, že tam je pořád co objevovat. Navíc naposled jsem tam byla před třemi lety, tak jsem zvědavá, co se tam za tu dobu změnilo.
No nic, zatím se mějte a já se zas někdy ozvu...

novinky

5. července 2010 v 11:57 | Marcella |  bláboly
Na začátek bych se ráda omluvila, že jsem se tu dlouho neukázala, ale nějak mi nefungoval internet. Respektive fungoval tak deset minut denně, a to jsem byla ráda, když se mi podařilo zkontrolovat mail. Teď se tváří, že by mohl fungovat, tak doufám, že se mi ten článek podaří dopsat.
Druhá věc - už poměrně dávno vím výsledky přijímaček. Vzali mě všude! To znamená i na angličtinu i na farmacii, a jak jsem už někdy dřív určitě psala, já radši tu farmacii :-)
Vzhledem k tomu internetu taky nevím, jak se mi bude dařit sem něco psát. A taky si budu muset rozmyslet co sem psát... Takže spíš počítejte s tím, že tu přibyde jen pár článků za měsíc a asi nic převratného.
Zatím se mějte a přeji pěkné prázdniny všem :-)