__________________________________________________

Březen 2010

Velikonoce

31. března 2010 v 22:56 | Marcella |  bláboly
Tak co, jak se těšíte na Velikonoce? Barvení vajíček, pletení pomlázek, pečení beránka... Jo, jo, tohle všechno mě letos mine. Já totiž jedu na Velikonoce pryč. Přesněji řečeno do Londýna. A už se nemůžu dočkat!!! Odlétáme (já a dvě kámošky) v pátek ráno a vracíme se v pondělí ráno a za ty tři dny hodláme projít celý Londýn, takže to bude trošku drsný :-)
Pak sem určitě napíšu zážitky!


Jo, a pokud byste mi mohli dát hlas zde, tak bych vám byla strašně vděčná! Je to opět pro Paula Bettany a Jennifer Connelly :-)

Diplom za IQ test

28. března 2010 v 12:32 | Marcella |  diplomy a ceny pro mě
U Katky byl IQ test, tak jsem zkusila svou...ehm...inteligencí bych to nenazývala, ale dejme tomu. Nakonec jsem měla dvě odpovědi špatně (z deseti), takže úspěch :D

dfghj
  Děkuji za diplom!

Škola pohledem studentky maturitního ročníku

25. března 2010 v 23:43 | Marcella
Jenom takové malé zamyšlení nad tématem "škola". Aneb maturita se blíží a já si musím postěžovat :D

diplom od Clarett

23. března 2010 v 20:57 | Marcella |  diplomy a ceny pro mě
Tak tenhle diplom jsem si vysloužila za správné odpovědi ve 2. Quetallin (bleskovce) u Clarett.
Děkuji!
frtgzhj

Už se to blíží

11. března 2010 v 22:44 | Marcella |  bláboly
Já nechci psát, že pozastavuju blog, protože ho nepozastavuju. Abyste porozuměli situaci, tak v květnu maturuju, což je fajn. Druhá věc je, že maturitní písemky se píší už v dubnu, což je taky fajn. Na slohovku z češtiny se snad ani učit nejde, na angličtinu si myslím, že se učit nemusím, fajn, fajn. Problém nastane ve chvíli, kdy budu psát třetí maturitní písemku. Já inteligent jsem si totiž vzala maturitu z latiny. Latinu jsme sice měli čtyři roky, šla mi a bavila mě, jenže teď už jí dva roky nemáme a já s hrůzou zjistila, že z té gramatiky si toho vskutku moc nepamatuji, takže si budu muset začít opakovat.
Pak si samozřejmě začnu opakovat i na ostatní předměty na květen, což je důvod, proč se na intrernetu nebudu tolik vyskytovat. Asi občas nějaký ten článek přibyde, ale asi ne moc často. Tahle situace vydrží tak do půlky června, kdy budu mít přijímačky. Jupíjajej.
Držte mi palce, ať to nějak přežiju :)

Prosím o hlas :)

1. března 2010 v 19:58 | Marcella |  bláboly
Nedělám to často, ale čas od času se zapojím do soutěže. Tentokrát je to soutěž o nejkrásnější hvězdný pár. Já soutěžím s Paulem Bettany a jeho ženou Jennifer Connelly. Paula můžete znát třeba z Da Vinci Code (Šifra mistra Leonarda), Inkheart (Inkoustové Srdce), Wimbledon... Jennifer hrála v The Day the Earth Stood Still (ehm... Den, kdy se zastavila země? mě nebaví hledat ty překlady :-)), Requiem for a Dream (Rekviem za sen), Dark Water (Temné vody) a společně s Paulem si zahrála v Inkheart.
No prostě jsou oba podle mě úžasní herci, Paul se třeba díky Inkheart zařadil mezi....řekněme, pět nejoblíbenějších herců, a to je co říct :-)
No, abych se tady jenom nevykecávala o filmech, tak hlasovat můžete tu.


Tahle fotka se mi strašně líbí :-)